חברת המחשבים היחידה שרודפת אחריכם כדי לקנות את ציוד המחשבים שלכם

כל חברות המחשבים דומות. כולן מוכרות מחשבים, מסכים, שרתים, ציוד אחסון ותקשורת ועוד. כולן מציעות Dell ו-HP, לנובו וסיסקו ומותגים אחרים. כל חברות המחשבים רוצות למכור לכם. רק חברת אולטרייד רוצה קודם כל לקנות את המחשבים הישנים שלכם.

אולטרייד מזכה את לקוחותיה על ציוד ישן, בין אם בכסף או במודל טרייד אין. זה לא מבצע חד פעמי, אלא אסטרטגיה מתמשכת, שנתמכת בין היתר באמצעות המפעל שבבעלות החברה, שהוא מפעל מיחזור הציוד האלקטרוני הגדול ביותר במזרח התיכון.

במקביל, אולטרייד יודעת לשים את ידה על ציוד מחשבים חדש ומשומש איכותי ביותר, ממקורות מגוונים: מלאים עודפים של יצרנים ומפיצים בארץ ובעולם, חברות פושטות רגל וכן ציוד של חברות Fortune 500 בארה"ב שנמכר בליסינג תפעולי לשנתיים, ובתום התקופה נותרת עליו עדיין אחריות יצרן מקורית 24/7 באתר הלקוח. כך, החברה גם מספקת ללקוחותיה ציוד מחודש (Refurbished), לרבות מחשבים מחודשים, שרתים מחודשים ועוד, במחיר הנמוך בחמישים אחוז מציוד חדש.

מנכ"ל אולטרייד גדי רייכמן מסביר, כי יש כיום פער עצום בין היכולות של מחשבים לבין הצרכים של משתמשים ארגוניים שמסתפקים בדרך כלל בגלישה באינטרנט ותוכנות משרדיות. "גם מחשב בן שנתיים הוא מעל ומעבר לצרכים של המשתמש הממוצע ברוב הארגונים. קח בחשבון גם שהטכנולוגיה המודרנית מעבירה את רוב הפעילות המיחשובית לענן, ומותירה את תחנת הקצה רזה ופשוטה. הפערים האלה והארכיטקטורה הזו מאפשרים לנו לספק לעובדים מחשבים מחודשים במצב מעולה, הרבה מעבר לצרכים שלהם, באותו סטנדרט של התקנה, תמיכה, שירות ואחריות – והכל בחצי מחיר."

לאולטרייד יש ניסיון רב באפיון צרכים של לקוחות בענפים השונים, והיא מספקת תמהיל שונה של חדש ומחודש בהתאם לצרכי הלקוח. במקביל, אולטרייד מספקת מוצרים (וגם שירות ואספקה) שהגיעו ל-end of life שלהם וכבר אינם משווקים ונתמכים על ידי יצרני החומרה. כך, היא מאפשרת ללקוחות כמו חברת ציוד רפואי להמשיך לפתח על גבי הפלטפורמות הישנות שלהם, ללא צורך בהחלפת מערכות והגשת בקשות לעמידה בתקנים חדשים.

רייכמן מספר כי לקוחות אחרים שזקוקים לגמישות מלאה בוחרים במסלול של השכרה, שבו משלמים מדי חודש 49 שקלים לתחנה. "אם בחודש הבא החברה גדולה ב-50 עובדים, היא מזמינה עוד 50 עמדות, ואם היא מתכווצת היא מחזירה אותן ללא הוצאות ההון המשמעותיות שאפיינו מהלכים כאלה בעבר, וכל זה בלי לאבד דבר מהאחריות והשירות."

אולטרייד רכשה בשנה האחרונה את חברת חיון מחשבים, מה שחיזק את יכולתה לייבא מוצרים חדשים גם במחירים נמוכים יותר מהשוק. "בינינו," אומר רייכמן, "כולם מוכרים את אותם מוצרים במחירים דומים. היכולת שלנו להפחית משמעותית את המחיר נובעת מהיכולת לקחת מוצרים באיכות טובה ולהביא אותם לשימוש חוזר ברמה שהלקוח לא זוכר שהמחשבים שלו מחודשים".

צרו עמנו קשר לתיאום פגישה עם יועץ של חברת אולטרייד שירכוש מכם את המחשבים המשומשים שלכם: