השכרת ציוד מחשוב

מהפכת המחשוב במגזר העסקי כבר החלה: בעולם מחשוב שמשתנה תדיר, עולה השאלה למה לקנות ציוד מחשוב חדש ויקר?

 השכרת המחשוב מבית AllTrade מעניקה לבעלי עסקים פתרון כולל, משתלם ואיכותי.

מה דרוש לאדם בכדי לבצע שינוי? התשובה פשוטה והגיונית מסתבר: שהרווח שלו מהשינוי יהיה כפול מהנזק הצפוי לו מהשינוי. תופעה זו של העדפת המצב הקיים נקראת אפקט המצב הקיים.

אנשים נוטים להישאר במצב הקיים אם אינו גרוע מדי. סמואלסון וזקהואזר (Samuelson & Zeckhauser, 1988) מצאו שככל שמספר האפשרויות לבחירה גדל, כן גדלה גם הנטייה להישאר במצב הקיים.

מחקר זה מתחבר מאוד לעולם המחשוב במגזר העיסקי. המגזר העיסקי נואש מהמצב הקיים בו הוא רוכש ציוד מחשוב יקר ו״משועבד״ אליו לתקופה ארוכה כאשר השינויים הטכנולוגיים מחייבים עדכון תדיר. הנתונים מדברים בעד עצמם: המגזר העסקי בישראל רוכש מעל מיליון פריטי מחשוב בהם תחנות עבודה, נייידים, שרתים וציוד קצה – המספר מוערך בעלות של מליארדי שקלים בשנה.

בישראל רווחת הגישה, בניגוד לעולם המפותח, כי על בעלי החברות לרכוש ובעצם להיות הבעלים של ציוד מחשוב הקצה, נקודה זו מייצרת לעסק מספר בעיות :

העסק נדרש לממן את הרכישה בהון עצמי או בהלוואות בנקאיות יקרות – דבר הפוגע בCash Flow (תזרים המזומנים) כמו כן רכישת החומרה, הופכת להוצאה מלאה בפרק זמן של 36 חודשים (על פי כללי החשבונאות לסוג ציוד זה) ולכן מפחיתה מהרווח אותו מציגה החברה – שוב פגיעה ברווחיות.

לא זו אלא, העסקים בישראל מחזיקים את הציוד הרבה מעבר לתקופת האחריות של היצרן (1 עד 3 שנים), ונמצא כי המח"מ (משך חיים ממוצע) של ציוד מחשוב מגיע בישראל ל-6 שנים (ציוד מוחלף בממוצע בין 5 ל- 7 שנים) בעוד בעולם המח"מ הוא לא יותר מ- 4, דבר שיוצר בעיות תפעוליות ותחזוקה מורכבות ומחייב היערכות והוצאות תמיכה גדולות – דבר הפוגע ביעילות וברווחיות שוב. 

על זאת יש להוסיף, כי העסק סופג עלויות ניהול של ציוד המחשוב כרכוש קבוע לרבות עלויות ביטוחו והעלות הכבדה של חוסר הגמישות בהגדלה ו/או הקטנה של מערכות מחשוב בארגון בהתאמה לכמות כוח האדם. לדוגמה אם העסק יאלץ לצמצם כוח אדם, יישארו השקעות שביצע בציוד מחשוב מיותמות.

 המהפכה אליה מכוונת AllTrade הינה שאין עוד צורך אמיתי לרכוש ציוד מחשוב לארגון, אלא ניתן להשכירו, במחיר הוגן וזול, תוך קבלת חומרה איכותית ומחודשת ומעטפת שירותים שתעניק לעסקך שקט מירבי

 "מסלול  FIX"– ליסינג תפעולי למערכות המחשוב בעסק

AllTrade תבצע איפיון של צרכי החומרה לעסקך ועל פי איפיון זה יסופקו בסכום חודשי FIX, צרכי החומרה בחשבונית אחת ללא אותיות קטנות וללא עלויות נסתרות.

יתרונות

  1. מחיר זול והוגן
  2. משפיע במישרין על הגדלת הריווחיות ותזרים המזומנים של הלקוח
  3. שירות ותמיכה מלאים בכל התקופה באתר – מסיר את העלויות הכרוכות בניהול הציוד
  4. גמישות בהגדלה /הקטנה של כמות המערכות לפי דרישה
  5. צוות מומחים מלווה את העסק 24/7

דוגמה

מחשב HP8200 + מסך 19" + עכבר + מקלדת + WIN7

מערכת ממותגת מושלמת במפרט i5/4gb/320gb/w7p + LCD 19”" במחיר חודשי החל מ – 69 ₪ + מע"מ לחודש

%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91

*התמונה להמחשה בלבד

*התחייבות נדרשת מינימאלית של 12 חודשים ו- 10 עמדות

*כל עיסקה כפופה לאישור החברה

נשאלת השאלה איך מתאפשר המחיר האטרקטיבי? התשובה טמונה בשילוב של מספר גורמים בהם: חוסנה העסקי של חברת AllTrade ומובילותה של ALLTRADE בשוק החומרה בשילוב היכולת המקצועית לחדש מערכות איכותיות במחירים ללא תחרות ובמיוחד לאור העובדה שכל מרכיבי ההצעה, החומרה וכוח האדם הינםIN HOUSE .

מי קהל היעד לו מתאים מסלול  FIX? 

הפתרון מתאים לעסקים קטנים כגדולים עם 10 משתמשים ומעלה.

חברת AllTrade הינה חברה מובילה בתחומה כחלק מקבוצת רייכמן, בקבוצת ALLTRADE מועסקים למעלה מ- 100 עובדים, שרובם המכריע אנשי לוגיסטיקה, ייצור וטכנאים, המאגדת תחת קורת גג אחד פתרונות, שירותים ואינטגרציה מקיפים בתחום המחשוב.

 למידע נוסף וקבלת הצעה מותאמת אישית לצרכים שלכם, חייגו 1-700-70-50-88 או  השאירו פרטים כאן ואחד מאיתנו ייצור עמכם קשר בהקדם!