מחשבים מחודשים

פתרון יצירתי, חסכוני וחכם להצטיידות ארגונים בחומרה חדשה – מחשבים מחודשים:

מהו מחשב מחודש ?

מחשב אשר היה בשימוש מינורי כלשהו בעבר, לרוב מתוצרת מותגים מובילים, אשר חודש ועבר התאמה קפדנית באמצעות בדיקה יסודית של  מעבדת אלקטרוניקה מוסמכת. לעיתים קרובות מדובר במחשבים מתצוגה שלא ניתן למוכרם כחדשים, או כאלו שהוחזרו מלקוח בשל פגם חיצוני. לעיתים מדובר במחשב שנדרש בו תיקון קל או החלפת חלק. כך שלמעשה מדובר במחשב כמעט חדש, במצב מצויין אך במחיר אטרקטיבי לאין שיעור למול מחשב חדש.

במונחי עלות תועלת לארגונים, אין ספק שרכש חומרה מחודשת עשוי לייצר חסכון עצום בעלויות ובו בזמן לתת מענה מלא ואיכותי לא פחות ואף יותר מרכישת מחשוב חדש;

מהם היתרונות ברכישת מחשבים מחודשים לארגונים?

  1. מחשב מחודש יהיה לרוב מתוצרת מותג מוביל וידוע (Dell לדוגמא ידועה במבחר הגדול של מחשבים מחודשים שברשותה). האיכויות של יצרן ידוע ובעל מוניטין כמו גם האפשרות להחליף רכיב מקולקל ברכיב מקורי של מותג ידוע הם ללא ספק יתרונות בולטים עבור  למול הצטיידות במחשבים חדשים ממקור לא ידוע.
  2. חסכון משמעותי בעלויות: מחשבים מחודשים זולים ב- 30%-60% ממחשבים חדשים, מבלי לפגום באיכות, וכאשר מדובר בכמות גדולה של מחשבים לצורך הצטיידות ארגונים מחדש, יש בכך חסכון של אלפי שקלים.
  3. פתרון מותאם אישית עבור ארגונים: לבקשת הלקוח ניתן פעמים רבות לשדרג מחשב מחודש, להוסיף רכיבים,  להשתדרג לטכנולוגיה חדשה בהתאם לצרכי הארגון, מה שלא ניתן לעשות במחשב חדש. כך שלעיתים המחודש עולה על החדש ברמת הביצועים.
  4. אחידות חומרה: בהמשך לסעיף הקודם, הגמישות בהגדרת הדרישות מאפשרת יתרון נוסף לארגונים והוא הזמנת מלאי חומרה אחיד לכל הארגון.
  5. שמירה על הסביבה: שימוש בחומרה קיימת ושדרוגה מפחית את הנזק הסביבתי הנגרם בייצור מחשב חדש.
  6. אחריות ושירות: מחשב מחודש הנרכש ממרכז מקצועי ומוסמך ישווק עם אחריות מטעם היצרן ו/או משווק מורשה מטעמו.

מה מומלץ לבדוק כאשר רוכשים מחשב מחודש?

עיסוק במחשבים מחודשים דורש ידע ומומחיות ייחודיים ולכן יש לבדוק היטב כי הספק ממנו אתם מתעתדים לרכוש מתמחה בנושא. כאשר מדובר בארגונים יש לבחון האם יש אפשרות אספקה של מלאים בהיקף גדול ומהם זמני האספקה.

כמה דגשים חשובים שעשויים לסייע ברכישה:

  1. שירות ואחריות – יש לברר מהי תקופת האחריות הראשונית (לפחות שלושה חודשים) והאם יש אפשרות להארכת האחריות. כמו גם האם החנות מקושרת למעבדת שירות מוסמכת במקרה של תקלות ומהו זמן הטיפול בתקלות.
  2. היכן נבדקו רכיבי המחשב המחודש – יש לוודא שמדובר במעבדת תיקונים מוסמכת המעסיקה הנדסאי אלקטרוניקה בעלי ניסיון והסמכת MCSE  מטעם מייקרוסופט.
  3. התמחות– רכישה מספק אמין ומוכר שחידוש מחשבים הוא תחום התמחותו תמנע בעיות עתידיות. חשוב לברר כמה שנים עוסק הספק בתחום ואילו יתרונות ושירותים מיוחדים מוצעים לארגונים המבקשים להצטייד בכמויות גדולות ותוך התאמה לצרכים ייחודיים.

לסיכום: אין ספק כי רכישה מושכלת של מחשבים מחודשים ממרכז מכירות שזוהי מומחיותו, עשויה להוות פתרון זול, יעיל, ידידותי לסביבה ופעמים רבות גם איכותי יותר עבור ארגונים. צרכנות נבונה במיטבה, הן לפרטים ובייחוד לארגונים הנזקקים למענה מותאם, מהיר וגמיש לצרכים הספציפיים שלהם.

אולטרייד היא החברה המובילה בתחום חומרה מחודשת בישראל, המציעה פתרונות מותאמים לארגון קטנים כגדולים בעלי צרכים משתנים – מעסק קטן ועד קורפורייט. אולטרייד מציעה גם ציוד מיחשוב להשכרה לטווח קצר עבור הדרכות, בנצ'מרקים ועוד.

בחנות האון ליין שלנו תוכלו למצוא פתרון לכל צורך, בכל היקף ולכל סוג עסק.

צרו עמנו קשר ונשמח לסייע !